הלנה הלוהטת

שמי הלנה הלוהטת ויש לי גזרה 37-24-36 שאותה אני שומר בחדר הכושר, שיער כהה מעוצב בקפידה, ציצים גדולים שעדיין מוצקים, רגליים הגונות, תחתית עגולה עם לחיים סקסיות ושיח קטן של שיער כהה גזוז סביב הכוס שלי.

למעלה בחדר השינה שלי מול מראת הקיר שלי התפשטתי ותרגלתי את תנוחות הפושקות רגליים בעירום ודחפתי החוצה את הציצים שזכרתי מימי ילדותי בחנות. החלטתי שאני עדיין נראית טוב כשאני עושה חשפנות או עירום, ולא שכחתי מה גברים רוצים!

כל מה שהייתי צריך זה ההזדמנות. לא לקח הרבה זמן להגיע. עמדתי ליד המדפסת וחיכיתי שעבודת הדפסה תסתיים.

המדפסות היו במפרץ מבודד קטן במסדרון כדי שהרעש לא יפריע לאנשים. שוב לא הייתי לבושה בצורה פרובוקטיבית, רק בשמלת קיץ אדומה ויפה ללא שרוולים שכפתרה את החלק הקדמי והסתיימה ממש מעל הברכיים שלי, אם כי אולי השמלה שלי נצמדה דווקא לקימורים שלי וחששתי שקווי המתאר של התחתונים שלי נראים דרך הבד הדק.

כשהיה קיץ הרגליים שלי היו חשופות. הגבי עמדתי בכניסה למפרץ והתכופפתי מעל המדפסת והסתכלתי אל החלל עם מחשבותיי במרחק קילומטרים. לפתע הרגשתי יד על התחתון שלי, מלטפת את לחיי התחת שלי, ואז אצבע עוקבת אחרי שולי התחתונים שלי לאורך התחתון שלי דרך החומר ההדוק והדק של השמלה שלי. קפאתי,

"יש לך את האחורי הכי סקסי במחלקה הלנה ממש כמו נערות ליווי . אני בטוח שזה נראה אפילו יותר מתוק כשאתה רק בתחתונים הקטנים והסקסיים האלה."

הסתובבתי אל מולו ועמדתי שם נשען לאחור על המדפסת לרגע והרגיע את עצמי בזמן שהוא חייך אלי בזימה. אחר כך דיברתי, שמרתי על הקול שלי רגוע וברמה.

"משה. אני יכול לעשות אחד משלושה דברים. אני יכול לסטור לך על הפנים. אני יכול לדווח עליך על התעללות בי, או…," עצרתי לתוקף, "או אם תשלם לי שכר טרחה שנוכל לשאת ולתת עליו, אעשה את כל הדברים המלוכלכים שמעולם לא העזת לשאול את אשתך."

הלסת שלו נשמטה ועיניו בלטו. הגיע תורו להזדעזע. זונת המשרד הגיעה.

"אתה רציני?" היה כל מה שהוא יכול למצוא להגיד.

העליתי את רגלי הסנדלית על כיסא שבמקרה היה שם, והרמתי את השמלה שלי בצורה חלקה על הירך החשופה שלי כדי שיוכל לראות את התחתונים שלי.

במוכנות עברתי מללבוש את התחתונים הלבנים המשעממים הרגילים שלי לתחרה שחורה, שקוף מספיק כדי להראות את השיח שלי, עם דוגמה רקומה של ורדים אדומים קטנים. הוא פשוט עמד שם קפוא מרוב תדהמה.

"רציני קטלני," אמרתי וחייכתי אליו בחיוך שאומר "תמשיך, תגע בי!"

הרמתי את השמלה שלי אפילו גבוה יותר והזכרתי לך שאני הלנה הלוהטת , ופרשת את רגלי קצת יותר רחב, דוחף לעברו את תל המין המכוסה תחרה שלי. זה היה סוף השיתוק שלו!

היד שלו התחילה על הברך החשופה שלי, החליקה בצורה חלקה בחלק הפנימי של הירך שלי עד שידו ליטפה את התלולית שלי דרך התחתונים שלי ודיגדגה את החריץ שלי בקצות אצבעותיו והגיעה ממש מתחתי כדי ללטף את הנקודה הטעימה הזו בין הנרתיק שלי לתחת שלי.

זו הייתה הפעם הראשונה מזה חודשים שגבר נגע בי בין רגליי וכמעט הרטבתי את עצמי מהתרגשות! נשמת הסיפוק הקטנה שלי, נתנה לו את כל העידוד שהוא צריך!