עיסוי אירוטי

צהריים טובים,

קוראים לי ברטה, ואני מספקת שירותי עיסוי אירוטי. בתור התחלה, אני רוצה לתאר את עצמי. אני אישה חמה בת עשרים ושתיים, ברונטית, יפה, וחזה טבעי זקור. בן הזוג שלי חושב שיש לי תחת מושלם, אך התכונה מספר אחת שלי היא שלי אנחנו חיים בזוגיות חמה כבר כשבע שנים ולמרות שנדרשו שנתיים של מריבות כדי לשכנע אותי להפוך לאישה חמה, לא יכולתי להיות מאושרת יותר מהחיים שלנו. במשך שבע השנים האחרונות, אני מטפלת בעיסוי מוסמכת ותמיד רציתי להסתעף בעצמי. מאז שהפכתי לאישה חמה, פתיחת עסק של עיסוי אירוטי משלי הפכה לעדיפות גבוהה. לחבר שלי יש כלל עיקרי אחד בנוגע לאחיות חמות, והוא תליית גברים מזרחיים בלבד. מאז שהפכתי לאישה חמה לגברים מזרחיים, דעתי מוסחת מדי כשאני מעסה גברים מזרחיים בעבודה. אני תמיד לוקחת פסגות ומפלרטטת ונאלצת לחכות כדי לזיין את החבר'ה האלה כשאני יוצאת מהעבודה. הכסף שאני מפסידה והידיעה שאני לא יכולה להסתכן בעשיית שום דבר בזמן העבודה הפך ליותר מדי. אז החלטתי להסתעף בעצמי ולהשאיר את העבודה שלי במשרה חלקית למקרה שדברים לא יסתדרו. התחלתי לחלק בסתר את כרטיסי הביקור החדשים שלי ללקוחות כדי לבנות קהל לקוחות.

בוא ונפליג קדימה חודשיים עד שהיה לי הלקוח הראשון שלי בחנות החדשה שלי. שמו היה מתן, והוא היה לקוח בחנות העיסוי השנייה שלי. מתן קבע עיסוי אירוטי לשעה, וכשמתן הגיע חיבקתי אותו והובלתי אותו לחדר. ידעתי שאני רוצה לזיין אותו היום, אז וידאתי שהוא יקבל את היחס המלכותי. אז נשארתי עם מתן בחדר ועזרתי לו להתפשט. מתן קצת חשש בהתחלה, ושאל מה קורה, ואמרתי לו שאני עושה דברים אחרת בחנות החדשה שלי עבור הלקוחות המיוחדים שלי. אז מתן נרגע ונתן לי לעזור לו עם הבגדים שלו. כשהתחלתי להוריד למתן את המכנסיים, הקפדתי לחבר את האצבעות שלי לתחתונים כדי שירדו עם המכנסיים שלו. כשמשכתי את מכנסיו למטה והתכופפתי, הזין השחור המדהים של מתן היה בפנים שלי.

לא יכולתי שלא להבחין בניחוח המוסקי המשכר של מתן, ולקחתי נשימה עמוקה דרך האף והחוטיני שלי נרטב מיד. נשארתי בכריעה עם הזין הרך והעבה של מתן בגודל שמונה אינץ' בפנים שלי, והסתכלתי עליו ואמרתי, "עכשיו זה זין מדהים אדוני." קמתי ודאגתי שהציצים שלי ישפשפו את הזין שלו עד כדי כך שהזין שלו התרומם עם הציצים שלי כשקמתי. הובלתי אותו לשולחן, והוא נשכב עם הפנים למטה. שאלתי אותו אם הוא רוצה מגבת להתכסות בה והוא אמר רק אם אני רוצה לכסות אותו אמרתי לו שלעולם לא אוכל לחפות על דגימה כל כך יפה כמוהו, הוא חייך והודה לי. ומאז הוא בא אליי קבוע, ושנינו נהנים מכל רגע…