שירותי ליווי

הי לכל הגברברים ולכל הגברברות,

שמי סשה, ואני מספקת שירותי ליווי. זה לא תמיד קל לספק שירותי ליווי.  יש ימים טובים יותר ויש ימים טובים פחות. רציתי לשתף אתכם בסיטואציה שהייתה לי במהלך שירותי ליווי שאני מעניקה, עם לקוח שקראו לו אחמד.

אחמד ממש לא התכוון לבגוד בחברה שלו אך הוא ממש התגעגע אליה, משום שהיא הייתה בטיול ארוך מאוד שנמשך יותר משנה – היא עבדה על חוזה במדינה אחרת. החוזה יימשך לפחות שנה נוספת. אחמד היה עובד זר, ובמדינה שלנו, שם החברה שלו והוא החליטו להתיישב וללדת ילדים – עד שקיבלה הצעת עבודה משתלמת מאוד. אחמד הזמין אותי לביתו הגדול, שהיה מחוץ לעיר, באחד מפרבריה עם צמחייה עבותה ושתי מכוניות במוסך שלו. בהיותי בחדר השינה שלו, ראיתי ערימה של שמלות רגילות ובגדי מין שוכבים על המיטה.

אחמד אמר לי – "אני רוצה שתשימי אותם על גופך העירום, אחד אחד. את יכולה להחליף בגדים חדר הזה ואז לבוא אליי להראות בו את הגוף שלך."  התחלתי להבהב מול עיניו עם בגדים, החלפתי אותם במהירות בחדר ההלבשה. בדיוק כפי שאחמד רצה, הסרתי את כל בגדיי ועכשיו, הייתי לבושה בשמלה אחרת או לבוש ארוטי, הראיתי לאחמד את חלקי עורי העירום. כשאני מצטלמת בשמלה אחרת, הסתובבתי, כפי שאמר לי אחמד, או משכתי את השמלה בצורה ארוטית, כדי לחשוף את גופי השזוף האמצעי והירכיים הרחבות, שעל גבי היה משולש מכנסיים לא שזוף, סמוך לאזור המותניים. המותניים הדקים שלי לחלוטין גרמו לגופי להידמות לגיטרה, הווה אומר – רגליים דקות בצורת ספורט הפכו לירכיים יפות ומגושמות באופן טבעי, ואחריהן הגיעו מותניים דקות, שהיקפו, כנראה, היה 50 או אפילו 45 ס"מ. קו המותניים הוחלף אז על ידי שדיים בגודל D עם פטמות חומות זקופות, שבלטו ממשטח השד כ-1.5 ס"מ. היה לי ממש אחד הגופות היפים ביותר ביקום. אם האנושות תיסע לכוכבים וכוכבי לכת אחרים, ותפגוש שם חייזרים דמויי אדם, היא לעולם לא תמצא מישהו חטוב ומושך בצורה בלתי נתפסת כמוני. בקרב המין האנושי, רק לכוכבות הכי מבריקות מהסוג שלנו יש גוף כזה – בדרך כלל הן נערות דוגמניות עם מיליוני עוקבים באינסטגרם.

כאשר התחלתי ללבוש בגדים ארוטיים במיוחד, המראה של אחמד התחיל להיות מרענן יותר, מהבהב בעניין אמיתי, תשוקה וחיוניות. אחמד ביקש ממני להתקרב, להתכופף, להזיז רגליים, ללטף את עצמי בידיים, וגם להשתמש בחלק מהצעצועים הארוטיים, שהגיעו יחד עם לבוש או בנפרד. עבור בחורה מנוסה מקטלוג שמספקת שירותי ליווי, זה לא היה דבר קשה לעשות. אפילו יותר – הייתי ממש מרוצה מתשומת לב אמתית שכזו לגופי הלוהט. ובינינו – מה צריך יותר מזה?…